Bethesda’nın beklenen oyunu Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Bethesda‘nın yaptığı, uzayda geçen açık dünya oyunu Starfield, 2018 yılında duyurulmuş ve E3 2021’de birinci fragmanını görmüştük. Artık de yeni bilgiler geldi.

Gerçekçi Bir Bilim Kurgu

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere nazaran Bethesda’nın yeni oyunu Starfield’ta çok gerçekçi bir uzay teknolojisi göreceğiz ve NASA-punk biçimi bir oyun bizleri bekliyor olacak. Bu da teknik açıdan da çok gerçekçi bir bilim kurgu oyunu göreceğiz anlamıan geliyor.

Witcher 3 ve Cyberpunk’ın eski geliştiricisinden yeni stüdyo

22 sa. evvel eklendi

Bu şekil bir yaklaşım benimsemeleri aslında bir oldukça keyifli bir tecrübe sunabilir lakin oyun çıkınca yorumlamak daha yanlışsız olur. Buradan oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Starfield, 11 Kasım 2022’de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Birinci günden Xbox Game Pass‘ten erişilebilir olacak.

Starfield Hakkında

Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4‘ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra oluşturduğu birinci yeni cihan. Yıldızların ortasında geçen bu yeni kuşak rol yapma oyununda istediğin karakteri oluştur ve eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine yanıt aradığın destansı bir seyahate koyul.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Starfield, gerçekçi bir bilim kurgu oyunu olacak

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.