Bethesda’nın beklenen oyunu Starfield’ın müzikleriyle ilgili yeni bir görüntü paylaşıldı


Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Bethesda‘nın yaptığı, uzayda geçen açık dünya oyunu Starfield, 2018 yılında duyurulmuş ve E3 2021’de birinci fragmanını görmüştük. Geçtiğimiz saatlerde de oyundan yeni bir görüntü geldi.

Yenilenmiş PlayStation Plus sisteminin Türkiye fiyatı belirli oldu

9 sa. evvel eklendi

Paylaşılan görüntü oyunun müzikleriyle ilgili ki bir Bethesda oyununda müzikler her vakit çok kıymetli bir noktada olmuştur. Görüntüde Bethesda Game Studios Ses Yöneticisi Mark Lampert ve Starfield Bestekarı Inon Zur, oyunun müzikleri ve ses tasarımı hakkında konuşuyor. Starfield Bestekarı Inon Zur, bu projenin hayatındaki en tezli proje olduğunu söylüyor ve bu da aslında bizleri heyecanlandırmak için kâfi.

Bethesda’nın müzikler ile ilgili paylaştığı görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz. Starfield, 11 Kasım 2022’de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Birinci günden Xbox Game Pass‘ten erişilebilir olacak. Buradan oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Starfield Müzik

Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4‘ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra oluşturduğu birinci yeni cihan. Yıldızların ortasında geçen bu yeni jenerasyon rol yapma oyununda istediğin karakteri oluştur ve eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine yanıt aradığın destansı bir seyahate koyul.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Starfield’ın müzikleriyle ilgili yeni bir görüntü paylaşıldı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.