Bethesda’nın merakla beklenen iki oyunu Starfield ve Redfall ertelendi

Bu yılın son ayları her sene olduğu üzere oyun manasında dopdolu geçecekti fakat o dolu takvimden iki kıymetli oyun ayrıldı: Starfield ve Redfall.

Starfield ve Redfall Ertelendi

Geçtiğimiz saatlerde yapılan resmi duyuruya nazaran Bethesda’nın bu yılın sonunda çıkması beklenen ve oyuncuların bir epey merak ettiği Starfield’ı Kasım 2022’den 2023’in birinci yarısına erteledi. Ne yazık ki net tarih belirli değil. Tıpkı vakitte bu yıl Eylül ayında çıkması beklenen Arkane Austin’in yeni oyunu Redfall da tekrar 2023’ün birinci yarısına ertelendi ve yine tarih aşikâr değil.

FIFA serisine veda: EA Sports FC geliyor

1 sa. evvel eklendi

Bethesda çok fazla oyun ertelemesi ile tanınan bir şirket değildi bu yüzden oyunda hakikaten bir şeylerin yetişmediğini yahut değiştirilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Büyük bir ihtimalle her iki oyunun da oynanış görüntüleri yahut yeni fragmanları Haziran 2022’deki sunumda gösterilecek. Bethesda’nın yaptığı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Bethesda oyunları Starfield ve Redfall ertelendi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.