Bilim kurgu tansiyon sineması A Quiet Place’in 3. sineması duyuruldu: 2025’te geliyor

Birinci sineması 2018 yılında yayınlanan ve çok hoş yorumlar alan A Quiet Place ya da Sessiz Bir Yer serisinin ikinci sineması geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde de üçüncü sinemanın duyurusu yapıldı.

A Quiet Place Part III Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran serinin üçüncü sineması de yolda. Yapılan birinci açıklamalara nazaran üçüncü sinemanın çıkış tarihi 2025. Ne yazık ki net bir tarih paylaşılmadı. Daha evvel çıkan söylentilerde üçüncü filmi John Krasinski’nin yöneteceği söylenmişti.

The Last of Us dizisi 2023’te yayınlanacak

5 sa. evvel eklendi

Ayrıyeten geçtiğimiz aylarda A Quiet Place cihanında geçen bir spin-off sineması de duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruda da bu sinemanın 2023 yılında geleceği ve filmi Michael Sarnoski‘nin yöneteceği açıklandı. 

Birinci sinema bir epey sevilen bir sinema olsa da ikinci sinemanın birinci sinema kadar sevilmediğini lakin yeniden de ortalamanın üzerinde bir sinema olduğunu belirtmekte de yarar var. İlerleyen aylarda bu sinemalarla ilgili daha fazla ayrıntı da göreceğiz.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Bilim kurgu tansiyon sineması A Quiet Place’in 3. sineması duyuruldu

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.