Bill Gates koronavirüse yakalandı

Bill Gates, Twitter hesabından COVID-19 testinin müspet çıktığını duyurdu. Gates, hastalığın nasıl ilerlediği ve güzelleşmek için neler yaptığı hakkında da bilgi paylaştı.

Bill Gates: Elon Musk, Twitter’ı mahvedebilir

3 gün evvel eklendi

Bill Gates bahisle ilgili olarak attığı tweet’te: “COVID testim müspet çıktı. Hafif semptomlar yaşıyorum ve tekrar sağlıklı olana kadar kendimi izole ederek uzmanların tavsiyelerine uyuyorum.” açıklamasını yaptı.

Aşılandığım, güçlendiğim, testlere ve harika tıbbi bakıma erişebildiğim için şanslıyım.tabirlerini kullanan Gates, sonraki tweetlerinde iki yıldır birinci defa vakfının çalışanlarını bir ortaya getirdiğini, insanlığın bir daha pandemi ile karşılaşmaması için birlikte çalışmaya devam ettiklerini kelamlarına ekledi.

Salgının arkasındaki isim olarak gösteriliyordu

Bill Gates ve koronavirüsün özel bir münasebeti olduğunu hatırlatalım. Salgının başlangıcında, bulaşı denetim altına almak ve bir aşı bulmak için 100 milyon dolardan fazla bağış yapmıştı. Dünyanın en zenginlerinden biri olan Gates çoklukla çeşitli aşıların geliştirilmesine sponsor olmasıyla bilinir. Telaffuzlarına nazaran bunları gezegendeki tüm insanların sıhhati için yapıyor. Lakin komplo teorileri, Gates’in bu uğraşlarını insanlığı denetim etme dileğine bağlamakta. Çünkü Gates, sıhhat durumlarını takip etmek için insanlara mikroçip takılabileceğinden bile bahsetmişti.

Ünlü milyarder, koronavirüsün ortaya çıkmasıyla ilgili uzunca bir vakittir ilişkilendiriliyordu. Teorilere nazaran hastalıklar ilaçları icat edenler için yararlı ve Gates’in de bu işin içinde olabileceği yaygın bir söylentiydi.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sıhhat Haberleri
  • Bill Gates koronavirüse yakalandı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.