Bill Gates, Microsoft’u değil Samsung’u tercih etti: Bill Gates’in akıllı telefonu Samsung Galaxy Z Fold 3

Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates, Reddit’te yaptığı bir paylaşımda akıllı telefonunun Samsung Galaxy Z Fold 3 olduğunu söyledi. Yenilikleri denemeyi sevdiğini söyleyen Bill Gates’in yaptığı bu paylaşımdan sonra Microsoft Surface Duo 2′yi neden kullanmadığı akıllarda soru işareti bıraktı. İşte ayrıntılar:

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün kamera özellikleri ortaya çıktı

5 gün evvel eklendi

Bill Gates akıllı telefonu olarak Samsung Galaxy Z Fold 3’ü tercih etti

Bill Gates, Reddit’te yaptığı paylaşımın altına gelen yorumlarda “Hangi telefonu kullanıyorsun?” sorusuna “Bir Android Galaxy Z Fold 3’üm var. Farklı olanları deniyorum. Bu ekran sayesinde şahane bir taşınabilir bilgisayar ve telefondan öbür hiçbir şeyle yönetim edemiyorum.” yanıtını verdi.

Ünlü milyarder Bill Gates, neden Android’i tercih ettiğini daha evvelce açıklamıştı. Öteki işletim sistemlerine nazaran daha çok özelliği denetim edebilmeyi sağladığı için Android’i tercih ettiğini açıklayan Bill Gates, akıllı telefon olarak Samsung Galaxy Z Fold 3 kullanıyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Bill Gates, Samsung Galaxy Z Fold 3 kullanıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.