Bill Gates yeni kitap yazdı: Bir Sonraki Pandemi Nasıl Önlenir?


Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates, bir sonraki pandeminin nasıl önleneceğini bahis alan ve komplo teorilerinin odak noktası haline gelmenin nasıl bir şey olduğunu anlatan yeni bir kitap yazdığını açıkladı. ABD’li milyarder, GatesNotes isimli blogunda bu mevzuyla ilgili birtakım ayrıntılar paylaştı.

Starlink’e jeomanyetik fırtına darbesi: 40 uydu kayboldu

21 sa. evvel eklendi

Gates yeni kitabına “How to Prevent the Next Pandemic” (Bir Sonraki Pandemi Nasıl Önlenir?) ismini verdi. 2022’nin Mayıs ayında piyasaya sürülecek. ABD’de Knopf Yayınevi, öbür ülkelerde ise Penguin Random House tarafından yayınlanacak.

Aşı yoluyla çip takılıyor konusuna değinecek

Gates, kitabın gelecekteki pandemileri önlemek ve dünya genelinde sıhhat hizmetlerini uygunlaştırmak için somut adımlar ortaya koyacağını söyledi. Microsoft’un kurucusu ayrıyeten kitabında ABD’li bulaşıcı hastalıklar uzmanı Dr. Anthony Fauci ve Dünya Sıhhat Örgütü Genel Yöneticisi Tedros Adhanom Ghebreyesus da dahil olmak üzere halk sıhhati başkanlarıyla yaptığı nizamlı görüşmelere de yer vermiş durumda.

Gates, kitabında COVID-19‘un başlangıcından bu yana ortaya çıkan komplo teorilerinin merkezinde yer almanın nasıl bir şey olduğunu da ele aldı. İnsanlara izlenebilir mikroçipler enjekte etmek için toplu aşılamayı teşvik ettiği istikametindeki savlara da değiniyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Bill Gates’ten yeni kitap: Bir Sonraki Pandemi Nasıl Önlenir?

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.