Binance Custody’e Shiba Inu eklendi

Geçtiğimiz Ayında başlayan Binance Custody platformu, desteklenen kripto para varlıkları listesini genişlettiğini duyurdu. Binance Custody, Twitter’dan yaptığı paylaşımda; Shiba Inu (SHIB) da dahil olmak üzere 5 kripto para ünitesini daha desteklediğini açıkladı.

Binance Custody tarafından yapılan bu duyuruya nazaran platforma, Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere Audius (AUDIO), Perpetual Protocol (PERP), SKALE Network (SKL) ve Injective (INJ) dayanağı eklendi. Binance Custody husus ile ilgili olarak şu formda paylaşım yaptı:

Binance Custody nedir?

Binance Custody, kurumsal müşterilere inançlı kripto para saklama hizmeti sunuyor. Yani kelam konusu platformda müşterilerin özel anahtarları saklanıyor ve yönetilen kripto varlıklar için sigorta hizmeti sunuluyor.

Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

1 gün evvel eklendi

Kripto para ünitelerinin süratle benimsenmesi ile bu alandaki kabahat olayları da artış gösterdi. Böylelikle yatırımcılar varlıklarını denetim etmek yerine, korumak için ekseriyetle üçüncü taraf saklama hizmetlerini kullanmaya başladı. 

Bunun yanında Binance, müşterilerin fonları üzerindeki denetimi dağıtmak için inançlı çok taraflı hesaplamayı kullanıyor. Son olarak hatırlatmak gerekirse Binance Custody daha evvel Immutable X (IMX),  Zilliqa (ZIL), Gala (GALA) ve WINkLink (WIN) için de takviye eklemişti. 

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Binance Custody platformuna Shiba Inu eklendi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.