Binance ve Netmarble ortasında büyük muahede

Metaverse, NFT ve NFT tabanlı oyna-kazan oyunlarının kripto para dünyasını şekillendirmeye başlaması ile birlikte büyük iştirakler yahut yatırımlar da gecikmedi. Dalın en büyüğü Binance kıymetli bir iştirak yapıyor.

Binance ve Netmarble iştiraki

Binance ile oyun dünyasının kıymetli ismi Netmarble, bir oyna-kazan oyunları ve NFT ekosistemi kurmak için bir ortaya geliyor. Bu iştirak BSC ağının da değer kazanmasına yardımcı olacak.

Chanpeng Zhao Asya’nın en zengini oldu

1 ay evvel eklendi

Binance iştirak kapsamında BSC ağında özel bir branş oluşturacak ve Netmarble bu branş üzerinde oyunlar geliştirecek. Bu oyunların Binance NFT pazarında ön satışa sunulacağı belirtiliyor. Ayrıyeten oyunlarda kripto paralar kullanılacak. Birinci oyun projesinin Mart ayında açıklanacağı vurgulandı.

İştirakin erdemine Netmarble’ın yeni oyunu Golden Bros için bir NFT satışı gerçekleştirilecek. Satışın Binance NFT üzerinde olacağı belirtildi. Uzun vadeli olacak paydaşlığın yeni ayrıntıları önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Netmarble geçtiğimiz aylarda BSC ağında faaliyet gösteren ITAM CUBE oyun projesini satın almıştı. Bu sayede oyna-kazan altyapısı ve blok zinciri teknolojileri konusunda deneyim sahibi oldu.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Binance ve Netmarble paydaşlığı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.