Binance vites yükseltti: Forbes’a ortak oldu

Vakitle dolar milyarderi haline gelen yatırımcıların kesinlikle bir yayın kolu oluşturmaya çalıştığını görüyoruz. Jeff Bezos’un Washington Post satın alımı buna bir örnek.

Binance’den Forbes atağı

Dünyanın en güçlü kripto para yatırımcısı haline gelen ve Asya’nın en büyük dolar milyarderi olan Binance kurucusu Changpeng Zhao da birebir yolu izliyor. Ünlü yatırımcı 104 yıllık Forbes yayın organına 200 milyon dolarlık yatırım yaptı. CZ’nin haricinde yatırımcı kümesi da 200 milyon dolarlık daha fon sağladı.

Binance ve Netmarble paydaşlığı

16 sa. evvel eklendi

Dünyanın en varlıklı firmalarını listelemesi ile tanınan Forbes lisanslama ve içerik üretimi ile toplamda 150 milyon kullanıcıya ulaşıyor. NYSE borsasında da FRBS simgesiyle süreç görüyor. Yani CZ dolaylı da olsa ABD borsalarına girmiş oldu.

Forbes hali hazırda yüzde 95 payla Hong Kong’lu Whale Media’nın elinde bulunuyordu. Bu açıdan CZ’nin yatırımı pek de şaşırtan değil. Yeni devirde Forbes’un yapısında nasıl bir değişiklik olacak merakla bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Binance’den Forbes atağı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.