Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden birisi olan Blizzard‘ın bildiğiniz üzere PC tarafında kendine ilişkin bir platformu bulunuyor. Battle.net isimli bu platformdan da geçtiğimiz saatlerde hoş bir haber geldi.

Battle.net’e Türk Lirası Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcılara Blizzard tarafından bir mail atıldı. Bu mailde 4 Mayıs tarihinde Battle.net’e Türk Lirası ekleneceği muştusu verildi. Daha öncesinde Battle.net’te ne yazık ki Euro üzerinden alış veriş yapılabiliyordu. 4 Mayıs’tan itibaren ise Türk Lirası üzerinden alışveriş yapabileceğiz.

Xbox & Bethesda sunumu duyuruldu

1 sa. evvel eklendi

Mevzuyla ilgili yapılan resmi açıklama şu formda: “Bu güncellemeyle bir arada, şu anda Türkiye’deki oyuncuların elinde bulunan Battle.net bakiyesi, en son spot döviz kuru üzerinden Türk lirasına çevrilecek. Buna ek olarak, fiyatlarda da birtakım düzenlemeler olacak. Ayrıyeten World of Warcraft aboneliği otomatik olarak Türk lirasına çevrilecektir.”

“Buna ek olarak, fiyatlarda da birtakım düzenlemeler olacak.” cümlesi bizleri memnun etti diyebiliriz umuyoruz ki mahallî fiyatlandırma görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.