Bowers & Wilkins birinci Dolby Atmos uyumlu ses barını duyurdu

Üst düzey ses sistemlerinin bilinen isimlerinden Bowers & Wilkins yeni bir ses sistemi daha duyurdu. Bar halindeki yeni ses sistemi firmanın Dolby Atmos teknolojisine yer verdiği birinci bar eseri olacak.

Bowers & Wilkins Panorama 3 özellikleri ve fiyatı

Daha ağır bir ses deneyimi sunan Dolby Atmos teknolojisi yavaş yavaş makul bir fiyat düzeyinden itibaren eserlerde kendisini göstermeye başladı. Bowers & Wilkins de ses barlarına bu teknolojiyi sunmaya başladı.

Sennheiser IE 600 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

İnce bir profile sahip olan Bowers & Wilkins Panorama 3 modeli toplamda 13 ses şoförüne sahip ve 3.1.2 kanal konfigürasyonunda 400W çıkış verebiliyor. 3 adet tweeter, 6 orta uzaklık, 2 subwoofer ve iki üst şoför ile odanın tamamını kapsayacak ses yayılımı elde edilebiliyor. Ayrıyeten atanmış bir subwoofer ekstrasına da gerek kalmıyor. Sistem öteki B&W eserleri ile senkronize olabiliyor.

HDMI eARC ve optik port üzerinden bağlanan sistem Ethernet üzerinden de müzik hizmetlerine erişiyor. Firmanın uygulaması pek çok müzik hizmetine takviye sunuyor. Kapasitif tuşlar yanında Alexa ile de denetim edilebilen Bowers & Wilkins Panorama 3 için 999$ fiyat etiketi belirlenmiş.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Ses Sistemleri Haberleri
  • Bowers & Wilkins Panorama 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.