Breath of the Wild’ın devam oyunu 2023’e ertelendi


Nintendo Switch’in çıkış oyunu olan ve gelmiş geçmiş en düzgün oyunlardan biri kabul edilen The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devam oyunu 2023 yılının baharına ertelendi. 2019 yılında duyurusu yapılan Breath of the Wild’ın devam oyunu, E3 2021’de yer almıştı ve 2022 yılında çıkış yapacaktı. Lakin oyun ertelendi.

Çok daha büyük bir açık dünya

Eiji Auonoma, yeni bir görüntü ile Breath of the Wild’ın devam oyunun 2023 yılına ertelendiğini açıkladı. Eiji, 2022’de oyunu bekleyenlerden özür diledi. Fakat oyunun evvelkinden başka olarak gökyüzünde de geçeceğini açıklayan Eiji, çok daha büyük bir açık dünya için ve yeni oynanış elementleri için oyunu ertelemek durumunda kaldıklarını belirtti. Görüntü, oyundan yeni imajlar de barındırıyor.

Nintendo Switch için çıkış yapacak olan Breath of the Wild’ın devam oyunu, 2019’da duyurulmuştu. Oyunun ismi ise hala muhakkak değil. Anlaşılan Nintendo, oyunun isminin bile fazla ilgi içereceğini düşünüyor. Bakalım yeni The Legend of Zelda oyunu, Breath of the Wild’ın büyük muvaffakiyetini yaklayabilecek mi.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Breath of the Wild 2 ertelendi

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.