Call of Duty Black Ops geliştiricileri PS5 için bir FPS oyunu geliştiriyor

Son satın alımların akabinde bildiğiniz üzere konsollar ortasındaki rekabet bir oldukça arttı. Geçtiğimiz saatlerde de PlayStation sahiplerini sevindirecek bir haber çıktı.

Black Ops Geliştiricileri PS5 İçin Oyun Geliştiriyor

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere nazaran daha öncesinde Call of Duty Black Ops oyununu geliştiren takımdan oluşan Deviation Games isimli stüdyo, şu anda PlayStation 5 için yeni bir FPS oyunu üzerinde çalışıyor. Deviation Games, geçtiğimiz yılın haziran ayında kurulan bir stüdyoydu.

PlayStation VR2’nin kıymetli bir özelliği mutlaklaşmış değil

1 gün evvel eklendi

Sızdırılan bilgilere nazaran oyun kıssa odaklı bir FPS oyunu olacak. Lakin oyunun içerisinde yıllarca oynayabilmemizi sağlayacak çeşitli online modlar da bulunacak. Oyunun çıkış tarihi için 2024 düşünülüyor. Oyun ile ilgili birçok ayrıntısı bu yıl içerisinde göreceğiz. Sızdırılan bilgiler doğruysa bu yılın sonlarına gerçek gerçekleşecek bir State of Play etkinliğinde oyunla ilgili daha fazla ayrıntı görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Black Ops geliştiricileri PS5 için bir FPS oyunu geliştiriyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.