Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 resmi olarak duyuruldu


Yayıncılığını Activision’ın yaptığı tanınan oyun serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu geçtiğimiz saatlerde resmi olarak açıklandı.

Blizzard’ın dijital platformu Battle.net’e Türk Lirası geliyor

4 sa. evvel eklendi

Call of Duty’nin yeni bir oyunu geleceğini zati hepimiz biliyorduk ve son söylentiler de bu oyunun Çağdaş Warfare 2 olacağı tarafındaydı. Geçtiğimiz saatlerde gelen resmi açıklamayla birlikte de bu durum netleşmiş oldu. Paylaşılan kısa videoda ne yazık ki oyunun sadece logosu paylaşıldı fakat Haziran 2022 tarihinde birinci görüntüleri görme ihtimalimiz yüksek.

Bu oyunun geliştiriciliğini Infinity Ward üstlenecek. Infinity Ward bir evvelki Çağdaş Warfare üçlemesiyle 2019 yılında çıkışını yapan yeni Çağdaş Warfare serisinin birinci oyununu geliştirmişti. Bu oyun ayrıyeten alıştığımız Call of Duty serisinin son oyunu da olabilir zira Microsoft’un satın alımı gerçekleşirse bu tarafta önemli değişiklikler yapması bekleniyor. Duyuru görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 Duyuru Görüntüsü

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.