Call of Duty’nin yeni taşınabilir oyunu Project Aurora’dan yeni bilgiler geldi

Yayıncılığını Activision’ın yaptığı Call of Duty serisinin yeni bir taşınabilir oyunu geldiğini biliyorduk. Geçtiğimiz saatlerde de Activision bu yeni oyun ile ilgili yeni ayrıntılar açıkladı.

Project Aurora Yeni Ayrıntılar

Öncelikle Project Aurora isminin oyunun kod ismi olduğunu tam ismi olmadığını belirtelim. Açıklanan başka ayrıntılar ise şöyle: 

Project Aurora Kapalı Alpha sürümünü oynamak için kaydolma süreci 

Kapalı Alpha sürümü sadece direkt davet yoluyla hudutlu sayıda iştirakçiye açık. Yeniden de, Activision Kapalı Alpha sürümü ve sonrasında çeşitli geliştirme evrelerinde daha fazla oyuncu ekleyecek.

Peki Project Aurora ne vakit herkese açık hale gelecek

Activision, bu heyecan verici tecrübesi dünyanın her yerindeki taşınabilir oyun severlerin beğenisine sunmak için sabırsızlanıyor, lakin şimdi oyunun ismi dahi resmi olarak duyurulmuş değil ve şimdilik bir çıkış tarihi netleşmedi. Activision, o vakte kadar tüm gelişmeleri paylaşacak ve çalışmalar tamamlandığında oyunun çıkış tarihini oyun tutkunlarıyla paylaşacak. Kapalı Alpha periyodu boyunca sağlanacak teknik dayanak hudutlu olsa da geri bildirim sağlanması için oyun içi kanalları olacak ve oyuncuları, bilinen sıkıntılar, düzeltmeler ve daha fazlası hakkında bilgilendirmek için sistemli olarak yamalar ve oyun içi güncellemeler yayınlayacak.

Project Aurora Kapalı Alpha sürümündeki içerikler kesin değildir ve değiştirilebilecektir. Activision, şu anda sadece oyunun büyük ölçekli Battle Royale oynanış mekaniklerini taşınabilir aygıtlarda test ediyor.

HBO Max’in birinci Türk dizisinden birinci bilgiler geldi

15 sa. evvel eklendi

Activision tarafından yapılan açıklamada “Son gelişmeler için bizi daima takip edin” denirken, ayrıyeten Kapalı Alpha süreciyle ilgili şu tabirler yer aldı: 

“Project Aurora Kapalı Alpha sürümünün emeli, etkin geliştirme etabında müsabakalara gerilim testi uygulayarak, performans ve gerçekçiliği artırarak ve yanılgıları tespit edip gidererek oyunu optimize etmeyi ve güzelleştirmeyi sürdürmek.

Kapalı Alpha oyunun içeriğinin küçük bir kesitini içeriyor. Project Aurora ile sunulacak heyecan verici içerikleri vakit içinde sizinle paylaşacağız.Kapalı Alpha sürümündeki tüm datalar ve ilerleme sıfırlanacak ve bu süreç boyunca silinebilecek ve sıfırlanacak. Oyun tamamlanıp dünya genelinde piyasaya sürdükten sonra gerçekleştirilecek tüm ilerlemeler kaydedilecek. “Dünya genelindeki oyuncular için en âlâ tecrübesi oluşturmak ismine tüm gücümüzle çalışıyor ve bu seyahati sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yüzden, son gelişmeler için bizi takip edin.”

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Call of Duty’nin yeni taşınabilir oyunundan yeni bilgiler geldi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.