Cardano kurucusundan Elon Musk’a davet

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter ile yakından ilgilenmesi son vakitlerin en tanınan mevzularından biri oldu. Birinci olarak Twitter’ın yüzde 9,2 payını satın alan Musk, sonrasında 41 milyar dolar ödeyerek Twitter’ı satın almayı bile teklif etti. Bu teşebbüs başarısız sonuçlansa da yankıları devam ediyor. Bu atmosferde Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da Musk’a yeni bir teklifle geldi.

Elon Musk, Twitter’ı satın almak için 43 milyar dolar teklif etti

1 gün evvel eklendi

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Elon Musk’a birlikte sıfırdan yeni bir merkezi olmayan toplumsal medya platformu oluşturmayı önerdi.

Alışılmış bu teklif yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Telos blok zincirinin baş mimarı Douglas Horn, ikiliden çıkacak projenin 2035 yılına kadar teslim edileceği varsayımında bulundu. Bir öbür kullanıcı ise Cardano tabanlı uygulamaların rahatsız edici birtakım teknik problemlerine gönderme yaparak, kurulacak platformun dakikada yalnızca 10 bildiri göndermeye müsaade verebileceğini söyledi.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Cardano kurucusundan Musk’a merkeziyetsiz toplumsal medya önerisi

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.