Çıkışına 4 gün kalan Elden Ring’ten yeni bir fragman geldi


Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG tipindeki oyun Elden Ring’ten yeni bir fragman geldi.

Horizon Forbidden West’in PS4 ve PS5 ortasındaki farkları

1 gün evvel eklendi

Oyunun yeni fragmanı dışında ne vakit erişime açılacağı da açıklandı. Oyun ülkemizde PC için 25 Şubat 2022’de Türkiye saati ile 14:00’de erişime açılacak. Konsollar için ise gece 02:00’de erişime açılacak. Elden Ring; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Elden Ring Fragman

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık toprakların, karmaşık ve üç boyutlu dizaynlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Seyahatlerin sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici muvaffakiyetim hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun üslubuna nazaran şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fizikî gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Modüller halinde işlenen çok katmanlı bir öykü. Karakterlerin çeşitli kanılarının Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Diğerlerine Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Tecrübe
Başka oyuncularla direkt etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, diğerlerinin varlığını hissetmeni sağlayacak eşsiz bir eşzamansız çevrimiçi ögesi da destekliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring’ten yeni bir fragman geldi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.