Coinbase, Web3 fırsatları için işe alımları artıracak

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, bölümdeki fırsatlardan yararlanmak için harekete geçiyor. Coinbase, mevcut takımını genişletmek için 2022 yılında 2.000 yeni çalışanı işe almayı hedeflediğini duyurdu.

Kripto para borsası Coinbase, paylaştığı bir blog gönderisinde Web3 ve bölümdeki öbür alanların geliştirilmesindeki fırsatlardan yararlanmak için bu yıl içerisinde 2.000 yeni çalışanı takımına katmayı planlıyor. Şirket bilhassa işe alımlar ile eser, mühendislik ve tasarım gruplarını genişletmeyi amaçlıyor.

Turkcell, metaverse’de mağaza açacak

6 sa. evvel eklendi

Coinbase İnsan Kaynakları Sorumlusu LJ Brock husus ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Sektörümüzün emekleme devrinde olduğuna ve bireylerin iştiraki için rampalar oluşturmanın yeni kuşak kripto kullanım durumunu yönlendirmek için kritik ehemmiyete sahip olduğuna inanıyoruz”

Ayrıyeten Coinbase öncellikli olarak; irtibata açık, verimli çalışan ve daima öğrenmeye devam eden adaylar arıyor. Son olarak belirtmek gerekirse Coinbase; NFT‘ler ve Coinbase Cüzdanı üzere hizmetlerini artırmak için eserler ekleyecek.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Coinbase, Web3 fırsatları için 2 bin kişiyi işe alacak

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.