Cooler Master’ın ayakkabı halinde PC kasası ortaya çıktı


PC bölümünün büyük isimlerinden Cooler Master, şirketin 30. yıl dönümüne özel spor ayakkabı görünümünde bir kasa piyasaya sürecek.

Üst seviye bileşenleri destekleyecek

Cooler Master Sneaker X olarak isimlendirilen ve birinci olarak ünlü kasa dizayncısı JMDF tarafından Case Mod World Series 2020 müsabakasında sergilenen yeni kasa, şimdi resmi olarak satışa sunulacak.

Paylaşılan görüntüde 600W’lık bir güç kaynağı ile gelen ve mevcut grafik kartları üzere üst seviye bileşenlerin bile kolaylıkla yer bulabilmesi için büyük bir dizayna sahip olan Sneaker X, çok sayıda hava girişi ve çıkışına sahip olacak. Bununla birlikte Balenciaga, Nike ve Adidas gibi markaların ayakkabı dizaynlarından ilham alınarak geliştirilen yeni kasa hakkında Cooler Master, “en yeni CPU ve GPU’yu ve bir AIO soğutucusunu barındırabileceğini” söylüyor.

Ekran kartlarında fiyat düşüşü devam ediyor

3 gün evvel eklendi

Sneaker X’in fiyatı ve çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi paylaşmayan şirket, birinci ön siparişleri 2022’nin üçüncü çeyreğinde almayı planlıyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Kasa Haberleri
  • Cooler Master’dan ayakkabı halinde PC kasası geliyor

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.