Creative gürültü engelleme yapan kulaklığını duyurdu

Ses teknolojileri konusunda uzman firmalardan Creative bu hafta sınıfında argümanlı olmaya çalışacak yeni bir kulaklık duyurdu. Creative Outlier Pro gürültü engelleme ve rekor kullanım mühletleri ile dikkat çekiyor.

Creative Outlier Pro özellikleri ve fiyatı

Creative Outlier Pro tam kablosuz kulaklık modeli 10mm grafen kaplama şoför diyaframına yer veriyor ve mühendisler tarafından optimize edilmiş. Böylelikle daha gelişmiş bir akustik performans sunuluyor.

Yamaha TW-E5B özellikleri muhakkak oldu

3 gün evvel eklendi

Her modülde iç ve dış olmak üzere iki mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlar melez faal gürültü engelleme yapabiliyor. Ayrıyeten dış sesler de içeri alınabiliyor. Denetimler dış kısımdaki dokunmatik yüzeyden sağlanıyor

Bluetooth 5.2 teknolojisi ile daha verimli temaslar sunan kulaklık tek şarj ile 15 asaat üzere etkileyici kullanım mühletlerine ulaşıyor. Kutusu ile birlikte ise 60 saat müddet elde ediliyor. Creative Outlier Pro tam kablosuz kulaklık modeli 120$ fiyat etiketi ile satılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Creative Outlier Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.