CryptoPunk Alien NFT tam 24 milyon dolara satıldı

NFT konseptinin kara para aklama için kullanıldığına dair savları takviyeler nitelikte inanılmaz ölçekte ticaretler dönüyor. Bored Ape Yacht Club koleksiyonu üzere CryptoPunk koleksiyonu da milyon dolarlara sahne oluyor.

Rekor NFT satışı

Chain.com platformunun işvereni Deepak Thapliyal’ın CryptoPunk#5822 NFT modeli için 8000 ETH ödediği tabir ediliyor. Toplamda 23.6 milyon dolar eden bu koleksiyon modülü koleksiyonun en kıymetlisi, bölümün ise dördüncü büyük NFT satışı haline geldi.

Paul Logan NFT kesimine giriyor

23 sa. evvel eklendi

CryptoPunk koleksiyonunun yalnızca bir haftalık cirosu 31 milyon doları geçti. Bu sayı EA, Take-Two üzere dev şirketlerin haftalarca oyun içi satışlardan kazandığından bile fazla.

NFT bölümüne daha fazla teknoloji ve oyun devinin dahil olacağı varsayım ediliyor. Bununla birlikte kullanıcılara sunumun abartılmaması gerek çünkü binlerce dijital modül ile adeta pazarı kapatan Ubisoft Quartz NFT koleksiyonu yine satışlarda yalnızca 3000$ üretebildi.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • NFT satışları Şubat ayında rekor kırdı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.