Cyberpunk 2077’nin yeni kuşak sürümü ve yeni yaması çıktı: Fiyatsız deneme sürümü geldi


Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı Cyberpunk 2077’nin yeni jenerasyon versiyonu sonunda çıkışını yaptı. Ayrıyeten oyunun versiyon 1.5 yaması da çıkışını yaptı.

Cyberpunk 2077’nin yeni kuşak sürümlerinden oynanış görüntüsü

1 sa. evvel eklendi

5 Saatlik Deneme Sürümü

Geçtiğimiz saatlerde çıkan oynanış görüntülerinin akabinde oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonunun çıkış yaptığı da açıklandı. Oyuna eski jenerasyonda sahip olan yeni kuşak konsol sahipleri oyununu fiyatsız bir formda yeni kuşak versiyonuna şu andan itibaren yükseltebilecek. Ayrıyeten oyuna sahip olmayan yeni kuşak sahipleri bugünden itibaren mağazada oyunun 5 saatlik deneme sürümünü de bulabilecek. Yani oyun hakkında kuşkunuz varsa evvel fiyatsız bir biçimde deneyebileceksiniz. Son olarak yeni jenerasyon sürüm için paylaşılan fragmanı da aşağıda bulabilirsiniz.

Versiyon 1.5 Yaması

Yeni jenerasyon versiyonun yanı sıra şu andan itibaren oyunun versiyon 1.5 yaması da çıkış yaptı. Yama şu anda PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam, Epic Games, GOG) ve Stadia için erişilebilir durumda. Yeni jenerasyon sürüm esasen direkt olarak bu yamayla geliyor.

Versiyon 1.5 yaması yeni DLC’ler, oynanış ve teknik tarafta geliştirmeler ve daha birçok geliştirme sunuyor. Tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Ayrca oyunun yeni güncellemesi için hazırlanan tabloyu da genel bir bakış açısından inceleyebilirsiniz. Tablo çabucak aşağıda bulunuyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Cyberpunk 2077’nin yeni jenerasyon sürümü ve yeni yaması çıktı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.