Dead Space oyunun yeni versiyonu Dead Space Remake, 2023 yılında piyasaya sürülecek


I

Tanınan hayatta kalma-korku oyunu Dead Space‘in yeni versiyonu üzerinde çalışmalar devam ediyor. Oyunun yeni versiyonu olan Dead Space Remake hakkında birinci bilgiler geldi. EA Games, dün yaptığı canlı yayında, Dead Space Remake’in ne vakit çıkacağından ve oyundaki birkaç ayrıntıdan bahsetti.

GTA 6’nın haritası hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

4 gün evvel eklendi

Dead Space Remake, A.L.I.V.E. isimli yeni ses sistemiyle daha gerçekçi bir tecrübe sunacak

Electronic Arts (EA Games) ve Motive Entertainment, dün yaptıkları canlı yayında Dead Space Remake’in 2023’ün başlarında PS5, Xbox X ve S serileri ve bilgisayarlar için mevcut olacağını söyledi. 

Dead Space adlı oyunun geliştiricileri, yaptıkları canlı yayında oyunun ses tasarımını detaylandırdı. Dead Space Remake için geliştirilen A.L.I.V.E. sistem isimli yeni ses sistemi sayesinde adrenalin, yorgunluk ve başka hayati istatistikler, oyunun baş kahramanı Isaac’in nefes alışını, kalp atış suratını ve bunlara bağlı olarak sesini etkileyecek. Bu yeni ses sistemiyle oyunu daha gerçekçi kılmayı hedefleyen oyun geliştiricileri, oyun içindeki silah sesleri dahil birçok seslendirmede uygunlaştırma yaptıklarından bahsettiler.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Dead Space Remake’in çıkış tarihi aşikâr oldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.