DeFi protokolü DEGO Finance hücuma uğradı

Kısa mühlet evvel hizmete giren merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi DEGO Finance akına uğradı. Kelam konusu hücum haberi DEGO Finance’in resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Dego Finance bu sabah hacklendi. Hack haberinin akabinde DEGO Finance takımı, DEGO mevduatlarını kapatmak için Binance üzere büyük borsalarla iş birliği yaptı. DEGO Finance grubu tarafından yapılan paylaşıma nazaran; akının tespit edildiği ve Binance dışında Kucoin ve Gate.io ile de irtibata geçildiği belirtildi. Bunun yanında UniSwap ve PancakeSwap’ta likidite sağlayan adresin ele geçirildiği de söylendi.

Binance ve Netmarble iştiraki

5 sa. evvel eklendi

DEGO fiyatı düştü

Ayrıyeten atak haberlerinin akabinde DEGO Finance (DEGO), yüzde 10 oranında bir düşüş yaşadı. DeFi protokolünün kripto para ünitesi DEGO’nun son durumuna bakacak olursak; DEGO haberin yazımı esnasında CoinMarketCap’te 4,07 dolardan süreç görüyor. 

Son olarak belirtmek gerekirse, hack sonucunda ortaya çıkan zararın büyüklüğü ile ilgili şimdi bir açıklama yapılmadı. Bu bahis hakkında DEGO Finance takımı çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. 

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • DEGO Finance hacklendi

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.