DirectX mavi ekran yanlışı gideriliyor

Windows işletim sisteminin adeta vazgeçilmezi haline gelen mavi ekran kusuru Microsoft’un yıllardır gösterdiği eforlar ile bir nebze azaldı. Firma her seferinde mavi ekran yanlışlarını sıfıra indirmek istediğini belirtse de bu biraz güç.

DirectX mavi ekran kusuru gideriliyor

Son güncellemeler ile birlikte DirectX bağlantılı bir mavi ekran yanlışı kullanıcıları rahatsız etmeye başlamıştı. Ekran şoförlerinden kaynaklı olduğu düşünülen yanlışın ekran kartı şoförlerinin güncellenmesi yahut bir evvelki sürüme döndürülmesi ile giderildiği tabir edilmişti.

Ukrayna savaşında bir tarih silindi

3 gün evvel eklendi

Windows 22000.593 yaması ile birlikte Microsoft bu yanılgıyı onarıyor. Bunun haricinde Outlook içerisindeki çevrim dışı emailleri indeklemeyi engelleyen yanılgı, şifrelerin çalınmasına yol açabilecek bir yanılgı ve widget ayar panelinin arama özelliğinin devre dışı kalması üzere yanılgılar da gideriliyor. Yeni yama 5 Nisan tarihinde yayınlanacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Windows Haberleri
  • Windows 22000.593 yaması geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.