Disney+ çocuklara reklam göstermeyecek

Gelecek ay ülkemizde de kullanıma sunulacak olan Disney+ içerik platformu için reklamlı yeni bir ucuz seçenek yıl sonuna gerçek bekleniyor. Kullanıcıların nasıl bir reklam akışı olacağına ait tasalarına firmadan cevap geldi.

Disney+ reklamlı seçenek ayrıntılandı

Yapılan açıklamaya nazaran Disney+ reklamlı seçeneğinde her saat ortalama 4 dakikalık bir reklam gösterimi müddeti olacak. Bu sayı Hulu reklamlı seçeneğinde 7.4 dakika. Yani bölüm ortalamasının altında üzere görünüyor.

Disney+’ın birinci Türk dizisi Kaçış’ın yayın tarihi aşikâr oldu

6 gün evvel eklendi

Öbür taraftan okul öncesi çocuklara yönelik rastgele bir reklam gösterimi olmayacak. Ayrıyeten çocuk kullanıcılar için maksat reklam algoritmaları da devre dışı bırakılacak. Aileye yönelik geniş bir kataloğu olmasına karşın rahatsız edici reklamlar hayal kırıklığı yaratabilir. Ayrıyeten düzenleyici kuruluşların da reaksiyonunu çekebilir.

Ülkemizde 279TL 12 aylık abonelik kampanyası için ön kayıt toplamaya devam eden Disney+ platformunun tezli yerli içerikleri olacak. Bununla birlikte reklamlı aboneliğin ülkemize birebir anda mı geleceği tam olarak bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Disney+ reklamlı üyelik detaylanıyor

About admin

Check Also

RouteQ yazılımı lojistikte teslimat maliyetlerini azaltmayı hedefliyor

Türkiye, ulaşım ve insan kaynakları rekabeti ile birlikte dünyanın lojistik merkezlerinden biri olarak süratle yükselirken, yakıt ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.