Disney+ daha uygun bir abonelik düşünüyor

Ülkemizde de yakın periyotta faaliyete geçmesi beklenen Disney+, rekabette daha savlı olabilmek ismine abonelik seçeneklerini yine kıymetlendiriyor. Seçenekler ortasına daha uygun bir alternatif daha eklenebilir.

Disney+ reklamlı abonelik geliyor

Genelde görsel içerik platformlarında fiyatlı abonelik kaide. Disney+, Netflix, Exxen üzere platformlar makul bir deneme müddeti sonrasında fiyat istiyor. Gain üzere birtakım platformlar ise fiyatsız olarak muhakkak bir içerik kümesini kullanıcılara açıyor. İçerik kalitesi ne olursa olsun içerik platformlarında fiyat her vakit belirleyici oluyor.

Disney, Sony ve Warner Bros sinemaları Rusya’da yayınlanmayacak

3 gün evvel eklendi

Gelen bilgilere nazaran Disney+ platformu daha düşük bir abonelik seçeneği üzerinde duruyor. 5$ olması beklenen bu abonelik seçeneği reklamlar ile desteklenecek. Yani Exxen stilinde bir yaklaşım diyebiliriz. Olağanda en düşük abonelik 7.99$ formundaydı.

Reklamlı abonelik seçeneğinin birinci olarak ABD’de kullanıma sunulacağı tabir ediliyor çünkü bu bölgede rekabet epeyce sıkıntı geçiyor. Discovery, Warner Media üzere devler reklamlı abonelikle kullanıcı kazanmaya çalışıyor. Yalnızca Netflix ve Apple TV+ reklamlardan uzak duruyor. Ülkemize geldiği vakit bu seçeneği görebilecek miyiz merak konusu.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Disney+ ucuzluyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.