DJI Küçük 3 Pro üç taraflı mahzurdan kaçınma ile geliyor


DJI markasının biraz da regülatörlerin düzenlemelerinden kaçınmak için hafiflik odaklı olarak tasarladığı Küçük Drone serisine yeni bir üye daha ekleniyor. DJI Küçük Pro 3 premium sınıfa hitap ediyor. 

DJI Küçük 3 Pro özellikleri ve fiyatı

DJI Küçük 3 Pro modeli yalnızca 249 gram tartısında ve katlandığında cebe sığabiliyor. Öne, geriye ve aşağıya gerçek mahzur sensörleri Spotlight 2.0, Point of Interest 3.0, Active Track 4.0 ve MasterShots üzere tam otonom modlara uyumlu. 

Anka İHA, Kazakistan’da üretilecek

2 sa. evvel eklendi

48MP çözünürlüğündeki 24mm sensör 12MP birleştirilmiş görseller elde edebiliyor. 4K 60fps yahut 4K HDR 30fps görüntü kaydı mümkün. 8-bit renk dayanağı sunan sensör üç eksenli gimbal ile TikTok ve Reels için dikey imgeler alabiliyor. 150Mbps transfere kadar H.264 ve H.265 takviyesi, 4K görüntüde 2x, Full HD görüntüde 4x yakınlaştırma ve 4K60fps yahut Full HD 120fps yavaş çekim mevcut.

Standart akıllı uçuş modu ile 34 dakika havada kalabilen Drone opsiyonel batarya ile bunu 47 dakikaya çıkarıyor lakin tartı yasal düzenlemelerin üzerine çıkıyor. Yeni opsiyonel RC denetimcinin 5.5 inçlik ekranı 700 nit parlaklık düzeyine kadar çıkıyor. DJI Küçük 3 Pro modeli standart denetimci ile 829 Avro. Yeni denetimci dahil 999 Avro olurken denetimci olmadan 739 Avro olarak satılacak. 

 

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Öbür Mesken Elektroniği Haberleri
  • DJI Küçük 3 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.