Dünyanın ateş ölçen birinci TWS kulaklığı Honor Earbuds 3 Pro tanıtıldı

Akıllı saatler ve akıllı bilekliklerde görmeye alıştığımız sıhhat takibi özellikleri kulaklıklara da geliyor. İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Taşınabilir Dünya Kongresi’nde ateş ölçer özellikli Honor EarBuds 3 Pro kulaklık tanıtıldı.

Ateş ölçen birinci TWS kulaklık

Honor EarBuds 3 Pro, beden ısısı ölçümü özelliği sayesinde idman ve sıhhat durumu takibi yapabiliyor. Honor, ölçümlerin sadece 0,3 derece kusur hissesine sahip olduğunu bildiriyor. Yaygın markalar ortasında birinci sefer bir tam kablosuz kulaklık modelinde bu özelliğe yer veriliyor.

Ses kalitesi açısından Honor’un evvelki modellere nazaran çeşitli geliştirmeler sunuyor. Her bir kulaklıkta 11 mm çapında çift şoför bulunuyor. Yüksek bass verirken tizlerin kaybolmaması için piezoelektrik tweeter ile destekleniyor.

Kulaklığın tasarımı Earbuds 2 Lite ile benzeri dizayna sahip fakat daha kısa kulaklık sapı ile daha şık görünüyor. Kutusunun tasarımı ise Huawei’in FreeBuds Pro’nun kutusuna benziyor.

Yapay zeka ile desteklenen etkin gürültü engelleme (AI ANC) özelliği, bulunan ortama nazaran değişik düzeylerde gürültü azaltması uyguluyor. Su sıçramalarına, toza ve terlemeye karşı IP54 dayanıklılık sertifikası bulunuyor. Düşük gecikmeli oyun modu, tıpkı anda iki aygıta bağlanmayı sağlayan çoklu ilişki özelliği içeriyor.

Honor Magic 4 serisi tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

5 sa. evvel eklendi

EarBuds 3 Pro tek başına 6 saat, şarj kutusuyla birlikte toplam 24 saat dinleme tecrübesi sunuyor. 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik müzik dinleme imkanı sunan süratli şarj teknolojisi mevcut. USB-C irtibat yuvasından şarj oluyor.

Honor EarBuds 3 Pro fiyatı

Honor EarBuds 3 Pro’nun Avrupa fiyatı 199 Euro olarak açıklandı lakin çıkış tarihi açıklanmadı.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Honor Earbuds 3 Pro özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.