Dünyanın birinci USB-C temaslı iPhone 12 Pro Max modeli satışa sunuldu


Kendine has irtibat noktasıyla bilinen Apple, daha evvel bu ilişki noktasını USB-C ile değiştirebileceğine yönelik telaffuzlarla karşımıza çıkmıştı. Artık Slovakyalı bir şirket iPhone 12 Pro Max‘in Lightning girişini söktü ve yerine USB-C temas noktasını koydu. USB-C’li iPhone 12 Pro Max Ebay’da satışa sunuldu.

iPhone SE 2022 300 Dolar’a satışa sunulabilir

2 sa. evvel eklendi

USB-C’li iPhone 12 Pro Max ne kadara satılıyor?

Slovakyalı şirket DEEP, iPhone’un alışılagelmiş Lightning ilişki noktasını sökerek yerine USB-C girişi ekledi. Bu anı bir görüntü ile ölümsüzleştiren DEEP, tüm imal kademesini YouTube üzerinden paylaştı. USB-C’nin sığması için hoparlörü törpüleyen DEEP, bir halde iPhone 12 Pro Max‘e USB-C girişi eklemeyi başardı.

Tüm testlerden muvaffakiyetle geçen USB-C’li iPhone 12 Pro Max, bu ilişki noktasıyla iTunes’te sorun yaşamıyor. Meselesiz bir halde Mac modellerine de bağlanabilen aygıt, Apple şarj adaptörüyle pek güzel halde çalışıyor. Ebay‘da açık artırma ile satılan USB-C’li iPhone 12 Pro Max, 6 Mart’a kadar satışta olacak. 128GB’lık sürümü dönüştüren DEEP, bu eseri şuan Ebay’da 1350 Dolar fiyat etiketi ile satılıyor. Lightning girişli iPhone 12 Pro Max ise birinci satışa çıktığında 1099 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Dünyanın birinci USB-C temaslı iPhone 12 Pro Max’i satışa sunuldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version