Dünyanın en ince OLED oyun konsolu ile tanışın

Son devirde taşınabilir üslupta x86 oyun konsolları giderek tanınan olmaya başladı. Aslında Nintendo Switch ile bu mantığın doğduğunu söylemek mümkün. Steam Deck ile de kendisine geniş bir takviye buldu. 

AyaNeo yeni bir konsol geliştiriyor

Yılın başlarında Ryzen 5000 işlemciler barındıran tezli bir el konsolunu gördüğümüz AyaNeo artık daha savlı bir eser peşinde. OLED ekranlı yeni Windows konsol sınıfının en incesi olacak. 

Dell Precision 7770 özellikleri ortaya çıktı

3 gün evvel eklendi

Şimdi AyaNeo ne çeşit özellikler kullanacak bilinmiyor lakin Mayıs ayında tanıtılacağı not düşülmüş. Ayrıyeten toplumsal medya üzerinden de boyutlarını sergileyen paylaşımlar yapılıyor. Steam Deck konsolu ile karşılaştırılamayacak derecede kompakt bir aygıt diyebiliriz. 

Aygıtın yeniden 7 inç civarında boyutlara sadık kalacağını söylemek yanlış olmaz. Daha evvel Ryzen 6000 taşınabilir serisini temel alan bir AyaNeo tezleri gündeme gelmişti. Bu bakımdan rekabette öne çıkacağı anlaşılıyor. 
 

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Yeni AyaNeo konsolu çok argümanlı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.