E Ink, yeni elektronik kağıdını piyasaya sürdü: Kaleido 3

E Ink, yeni kuşak elektronik kağıdını piyasaya sürdü. E Ink Kaleido 3, evvelki kuşak E Ink Kaleido Plus‘a kıyasla daha parlak renkler için renk filtresi dizisindeki baskı deseninde iyileştirmeler sunuyor. E-kağıt, Kaleido Plus’a nazaran %30 daha yüksek renk doygunluğuna sahip.

13,3 inç boyut takviyesi sunacak

E Ink, yeni elektronik kağıdı Kaleido 3 ile renklerin canlılığını artırdıklarını, modül dizaynını güzelleştirdiklerini ve daha sağlıklı bir görsel okuma tecrübesi yarattıklarını söylüyor.

Kaleido 3, ekranın yüzeyinden yansıyan mavi ışığın ölçüsünü azaltacak formda tasarlanan ve okuma sırasında daha fazla konfor sağlayan E Ink ComfortGaze yeni ön ışık teknolojisine sahip. ComfortGaze teknolojisinin, Mavi Işık Oranı’nı(BLR) %60 ve Mavi Işık Toksisite Faktörü’nü (BLTF) %24 azalttığı belirtiliyor.

Anker, birinci 3D yazıcısında sürate odaklandı: AnkerMake M5

2 gün evvel eklendi

E Ink Kaleido 3 modülü, 7,8 inç, 10,3 inç ve 13,3 inç dahil olmak üzere çeşitli panel boyutlarında gelecek. Kaleido Plus, 10,3 inç büyüklüğe kadar dayanak sunuyordu fakat Kaleido 3, bunu bir adım daha yükselterek 13,3 inç büyüklüğe kadar dayanak sunacak.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Başka Konut Elektroniği Haberleri
  • E Ink, yeni elektronik kağıdını piyasaya sürdü: Kaleido 3

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.