Ecovacs Robotics’in robot süpürgeleri Türkiye’de satışa sunuldu

Türkiye’de robot süpürge satışlarının artmasıyla birlikte yeni markalar da Türkiye pazarına adım atıyor. Yurt dışında 60’tan fazla ülkede satış yapan Ecovacs Robotics, Türkiye pazarına iki modeliyle resmen giriş yaptığını duyurdu.

Akıllı konut robotiği kesiminde 20 yılı aşkın müddettir faaliyet gösteren Ecovacs’ın birinci etapta Deebot T9 ve Deebot N8 robot süpürge modelleri ülkemizde satışa çıktı. İlerleyen vakitlerde eser sayısı artacak.

Türkiye pazarına giriş yapmaları hakkında konuşan Ecovacs Robotics Genel Müdürü David Qian, “İlk günden itibaren yaptığımız yeniliklerle her vakit tüketicilerimiz için akıllı bir konut yaratmaya kendimizi adadık. DEEBOT portföyümüz paklığın en akıllı yolunun yalnızca birkaç parmak dokunuşu ile mümkün olduğunu gösteriyor” dedi.

Ecovacs robot süpürgeler gelişmiş haritalandırma, yapay zeka ve özel temizleme formülleriyle dikkat çekiyor. Ülkemizde satışa sunulan Deebot N8 modelinin fiyatı 7.599 TL, Deebot T9 modelinin fiyatı ise 10.499 TL olarak açıklandı.

Samsung, suya sağlam yeni SSD’sini duyurdu

3 sa. evvel eklendi

Ecovacs, ülkemizde satışa sunduğu iki modelin öne çıkan özelliklerini açıkladı. Deebot N8 ve Deebot T9’un firma tarafından belirtilen özellikleri şöyle:

Deebot T9 özellikleri

DEEBOT T9, taban paklığında eksiksiz bir performans sağlamak için süpürme ve paspaslama özelliklerini oda spreyi ile bir ortaya getiren birinci robot süpürge modeli olarak dikkat çekiyor. DEEBOT T9, gerçek vakitli mani algılama ve pürüzlerden kaçınma teknolojisi TrueDetect 3D 2.0, hassas navigasyon sağlayan TrueMapping 2.0, derinlemesine paklık yapan OZMO™ Pro 2.0 teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu ECOVACS HOME uygulamasında bulunan 3 Boyutlu Haritalama üzere özelliklerle donatılan DEEBOT T9, her zamankinden daha güçlü, daha akıllı ve daha sessiz çalışıyor.

DEEBOT T9 her türlü pürüzü algılıyor ve bu mahzurlardan akla yatkın kaçınıyor. En yeni TrueDetect 3D 2.0 teknolojisi, gelişmiş manilerden kaçınma teknolojisi ve navigasyon özellikleri bir ortaya geldiğinde kullanıcılarına epey hassas bir paklık performansı sağlıyor. TrueDetect’in algoritması, konutun etrafındaki objelere çarpmadan sıkıntısız bir halde süpürme ve paspaslama tecrübesi sağlamak için geliştirildi.

TrueMapping 2.0 hassas gezinme özelliği ile birlikte DEEBOT T9, rastgele bir iç yer ortamının nizamını öğrenebiliyor. Meskenin ana sınırlarını hakikat bir formda tanımlıyor ve paklık rotasını kesintisiz bir formda gerçek vakitli olarak ezberliyor.

Gelişmiş ECOVACS HOME uygulaması, optimum paklık yolları sağlayarak performansı ve paklık verimliliğini artırıyor. Yeni oda spreyi özelliği ise kullanıcılara epeyce ferahlatıcı bir paklık tecrübesi sunuyor.

OZMO™ Pro 2.0 Elektrikli Salınımlı Paspaslama Sistemi ile DEEBOT T9, kullanıcılara daha sessiz, daha güçlü ve daha verimli süpürme ve paspaslama özelliklerini bir ortada sunuyor. T9, 3000Pa yüksekliğinde güçlü bir emiş performansına sahip. Ayrıyeten geliştirilmiş elektrikli salınımlı paspası, hassas moduyla dakikada 480 keze kadar titreşerek elektronik paspasla kıyaslanabilir güce erişiyor. Her iki özellik de robot süpürgenin inatçı lekelerin üstesinden çarçabuk gelmesini sağlıyor.

DEEBOT T9 kendi içindeki oda spreyi ile tabanlardaki küf ve evcil hayvan kokularını gidererek tüm konutun havasını süratle tazeleyebiliyor. DEEBOT’un taşınabilir sistemine bağlanan oda spreyi, kullanıcılara klâsik paklığın ötesine geçen bir süpürme ile birlikte güzel koku tecrübesi de sunuyor. Üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar dayanabilen oda spreyi değiştirilebilir kapsüllerden oluşuyor. Kullanıcılar, ECOVACS HOME uygulamasını kullanarak oda spreyini açıp kapatabiliyor ve kullanım ömrünü uzatabiliyor.

DEEBOT N8 özellikleri

DEEBOT N8, kullanıcının rolünü azaltarak aileler için inançlı ve problemsiz bir paklık tecrübesi sunuyor. ECOVACS’ın önder TrueDetect 3D pürüz algılama ve pürüzlerden kaçınma teknolojisi, TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve navigasyon teknolojileri ile güçlendirilen DEEBOT N8, daha güçlü, sıkıntısız ve otomatikleştirilmiş bir temizleme tecrübesi sunuyor.

TrueDetect 3D teknolojisiyle güçlendirilen DEEBOT N8, 3 boyutlu yapılandırılmış ışık teknolojisi ve 3 boyutlu tarama algoritması kullanarak robotun oda etrafını son derece hassas bir formda taramasına ve çarpışmalardan, sıkışmalardan yahut dolaşıklıklardan kaçınmasına imkan sağlıyor. 3 boyutlu manzara oluşturmak için boşluk ve objeleri neredeyse milimetrik seviyede süratli ve gerçek bir formda tarayabiliyor. 

TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve gezinme teknolojisi sayesinde kat haritaları saniyeler içinde oluşturuluyor. DEEBOT N8, hangi odaların ve katların temizleneceğini seçiyor ve ilgili her bir kat haritası için optimum temizleme yolunu belirleyerek konutun içinde akla yatkın gezinebiliyor.

İhtilal niteliğindeki Basınç Tutma Sistemi, şaşırtan derecede düşük gürültü düzeyi ile hem güç verimliliği hem de yüksek bir süpürme basıncı sağlıyor. MAX+ modu ile DEEBOT N8’in 2600Pa’ya çıkarılan ekstra emiş gücü ise çok daha uygun paklık sonuçları sunuyor. Hareket Eden Fırça 2.0, derin çatlaklarda biriken tozu bile içine çekebilen en yeni süspansiyon ve fırça dizaynına sahip.

OZMO™? Paspaslama Sistemi, su deposunu doldurmak için robotun tekraren durdurulmasına gerek kalmadan tüm konutu verimli bir halde temizliyor. DEEBOT N8’deki sensörler, daha inançlı ve daha derin bir paklık sürecini garanti etmek için paspas modu yahut bez nemlendirme özelliğini devre dışı bırakma ortasında otomatik olarak geçiş yapıyor.

DEEBOT N8 ayrıyeten tek kullanımlık paspas ve lekeleri aktif bir halde çıkaran ve yerleri pak tutan özel bir temizleme formülü ile birlikte geliyor. Tabanlara taze ve doğal bir koku bırakarak bakterilerin %99,26’sını yok edebiliyor.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Öbür Mesken Elektroniği Haberleri
  • Ecovacs Robotics’in robot süpürgeleri Türkiye’de satışa çıktı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.