Elden Ring son 12 ayın, Horizon Forbidden West de PS5’in en uygun satış yapan oyunu oldu

Şubat ayı bildiğiniz üzere oyun manasında bir epey ağır geçen bir ay oldu. Oyunların yoğunluğu dışında kaliteleri de yüksek olduğu için oyun severlerin sevdiği bir ay oldu. Şubat 2022’nin yıldızlarından da geçtiğimiz saatlerde hoş bir muvaffakiyet geldi.

Elden Ring Son 12 Ayın En Uygunu

Geçtiğimiz saatlerde NPD’nin açıkladığı bilgilere nazaran Elden Ring, satış anlamında Call of Duty hariç son 12 ayın en uygun çıkış yapan oyunu olmuş durumda. Ayrıyeten oyun FromSoftware‘in en süratli satış yapan oyunu pozisyonunda. Şu an için net satış sayısı bilinmiyor fakat 20 milyon civarı olduğu kestirim ediliyor.

Forspoken’dan 4K oynanış görüntüsü geldi

1 gün evvel eklendi

Bir öteki muvaffakiyet ise Horizon Forbidden West‘ten. Tekrar NPD’nin datalarına göre Horizon Forbidden West, PlayStation 5’in şu ana kadarki en düzgün çıkış yapan oyunu pozisyonunda. Çok fazla PS5 oyunu çıkmadığını düşündüğümüzde bu muvaffakiyet Elden Ring’in yanında biraz daha sönük kalıyor lakin yeniden de PlayStation için de hoş bir ay ve hoş bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring ve Horizon Forbidden West satış başarısı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.