Elden Ring yeni kuşağın en yüksek puan alan oyunu oldu

Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG cinsindeki oyun Elden Ring’in inceleme puanları dün akşam saatlerinde geldi.

Yeni Kuşağın En Yüksek Puan Alan Oyunu

Dün akşam da sizlere aktardığımız üzere oyunun inceleme puanlarının ortalaması şu an için 97. 98 ile açılan puan görünen o ki düşecek üzere durmuyor. Şu an için de Elden Ring’in aldığı 97 puanı, onu yeni jenerasyonun en yüksek puan alan oyunu yaptı. GTA V, Red Dead Redemption 2 ve Disco Elysium’u saymazsak da Elden Ring, son 10 yılın en yüksek puan alan multiplatform oyunu pozisyonunda.

Merakla beklenen Elden Ring’in inceleme puanları geldi

20 sa. evvel eklendi

Puanlar ne yazık ki son yıllarda biraz inancını kaybetti lakin gelen yorumlara baktığımızda, uzun yıllardır oyun basınının bu kadar övdüğü bir oyun görmemiştik. Oyunun hoş olması esasen bekleniyordu fakat görünen o ki Elden Ring, From Software’in ustalık yapıtı. Elden Ring, 25 Şubat’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring yeni jenerasyonun en yüksek puan alan oyunu oldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.