Elden Ring’in çıkış fragmanı paylaşıldı


Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG tipindeki oyun Elden Ring’ten yeni bir fragman geldi.

PlayStation VR2’den birinci görseller geldi

2 sa. evvel eklendi

Paylaşılan fragman oyunun çıkış fragmanı, yani göreceğimiz son fragman olduğunu söyleyebiliriz. Elden Ring, 25 Şubat’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Elden Ring Çıkış Fragmanı

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık yerlerin, karmaşık ve üç boyutlu dizaynlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Seyahatlerin sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici muvaffakiyetim hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun üslubuna nazaran şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fizikî gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Modüller halinde işlenen çok katmanlı bir kıssa. Karakterlerin çeşitli fikirlerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Diğerlerine Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Tecrübe
Öteki oyuncularla direkt etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, diğerlerinin varlığını hissetmeni sağlayacak eşsiz bir eşzamansız çevrimiçi ögesi da destekliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring’in çıkış fragmanı paylaşıldı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.