Elden Ring’in Steam satışları 10 milyonu geçti


Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG tipindeki oyun Elden Ring, geçtiğimiz hafta çıkışını yaptı ve oyuna ilgi bir oldukça büyük. Son bilgiler de bunu kanıtlıyor.

10 Milyonu Geçti

Geçtiğimiz saatlerde SteamSpy‘ın aktardığı istatistiklere nazaran oyun 10 milyon satışı Steam’de geçmiş durumda. Bu sayının en az olarak eklendiğini belirtelim. yani satışlar şu anda 10 milyonla 20 milyon ortasında. Ayrıyeten satışlar yalnızca Steam için geçerli, yani konsollar geçerli değil. Bu da oyunun birinci haftasında önemli bir satış başarısı yakaladığını söyleyebiliriz. 

Elden Ring inceleme

20 sa. evvel eklendi

Oyun ayrıyeten birinci haftasında Steam’de eş zamanlı 953.426 oyuncuya ulaşmış durumda. Sahiden bu sayının da bir oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Tek kişilik oyunlar ortasında bu türlü bir başarıyı en son Cyberpunk 2077 göstermişti. Bizim oyun için hazırladığımız incelemeyi aşağıda bulabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring’in Steam satışları 10 milyonu geçti

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.