Elon Musk: Artık de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım

Twitter‘ı satın almak için muahede yaptığını açıklayan SpaceX ve Tesla‘nın kurucusu milyarder Elon Musk, Coca-Cola ve McDonald’s‘ı maksat seçti ve bu iki şirket hakkında farklı tweet’ler paylaştı.

Musk, Twitter hesabındaArtık de Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım.” formunda bir tweet paylaştı ve gönderi kısa müddet içinde milyonlarca kere retweet’lendi.

Öbür bir bildiride ise tüm dondurma makinelerini tamir etmek ve düzeltmek için McDonald’s’ı satın alacağını söylediği bir tweet görseli paylaştı. Gönderiye yapılan yorumlara karşılık olarak da “mucizeler yaratamayacağı” latifesini yaptı.

Kimi kullanıcılar ciddiye aldı

Musk’ın gelecekteki satın alımlarıyla ilgili iletiler, Twitter’ı olabildiğince eğlenceli ve enteresan hale getirme isteğini tweetlemeden evvel geldi. Lakin, birtakım kullanıcılar tüm bu sözleri ciddiye aldı.

Hatta bir tanesi Musk’ın neden Coca-Cola’yı satın alamayacağını açıkladı. Şirketin piyasa pahası, milyarderin servetinden daha fazlaydı: 285 milyar dolar. Musk toplumsal ağ Twitter’ı 44 milyar dolara satın almıştı. Girişimciye nazaran Twitter, mülkiyet değişikliğinden sonra tabir özgürlüğü için global bir platform haline gelmeli.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Elon Musk: Coca-Cola’yı satın alıp içine tekrar kokain koyacağım

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.