Elon Musk, kripto para dolandırıcılığıyla ilgili uyardı

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme geliyor. Bu sefer Elon Musk, kripto para dolandırıcılarından şikayetçi oldu. Daha evvel de benzeri biçimde şikayetini lisana getiren Musk, bu kere Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus’un paylaşımına cevap vererek yansısını gösterdi.

Bilindiği üzere birçok ünlü isim kripto dolandırıcılığı ile çaba ediyor. Bu isimlerden biri de Tesla CEO’su Elon Musk. Musk, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus tarafından yayınlanan bir bir ekran imajına karşılık olarak, kripto paralar hakkındaki spam bildirilerinin çoğalmasından bir defa daha şikayet etti.

Warren Buffet’tan yeni yatırım

4 sa. evvel eklendi

Hatırlatmak gerekirse Elon Musk daha evvel Dogecoin hakkında bir paylaşım yaparak, kripto para dolandırıcıları ile alay etmişti. Dolandırıcılar çoklukla kendilerine gönderilen birinci para ölçüsünü ikiye katlamaya kelam verirler lakin Musk onlara çok daha az çıkarlı bir mutabakat sunarak, dolandırıcıların durumunu bilakis çevirmişti.

Son olarak Temmuz 2020’de Musk, Bill Gates, Kim Kardashian ve öbür önde gelen kişilikler, bugüne kadarki en büyük Twitter hack’i olan Bitcoin dolandırıcılarının amacı haline gelmişlerdi.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Elon Musk, Kripto Para Dolandırıcılarından Şikayetçi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.