Elon Musk sinyali verdi: Starlink, DOGE kabul edebilir

Tesla CEO’su Elon Musk, sık sık yaptığı paylaşımlar ile tanınan göğüs kripto para ünitesini hareketlendirmeyi başarıyor. Bu defa Elon Musk, uydu interneti erişimi sağlamak üzere inşa edilmiş uydu takımyıldızı Starlink’in en büyük göğüs token Dogecoin’i kabul etmeye başlayabileceğinin sinyalini verdi.

Musk, topluluktan gelen bu türlü bir talebe göz kırpan yüz emojisi ile karşılık verdi. Bu karşılık Starlink’in Dogecoin’i kabul edeceğini düşündürdü.

DOGE yatırımcılarını heyecanlandırdı

Tesla’nın web sitesinde satılan birtakım eserlerinde DOGE ile ödeme kabul etmesi, kripto para ünitesinin bedelini kıymetli derecede artırmıştı. Artık ise Tesla CEO’su Elon Musk, yeni paylaşımında uydudan internet sağlayıcısı Starlink’in en büyük göğüs coin olan Dogecoin’i kabul etmeye başlayabileceğini ima etti.

Axie Infinity için değerli fırsat

4 sa. evvel eklendi

Ayrıyeten SpaceX’in fan mağazasında da Dogecoin ödemelerini aktifleştirebilir. Uzay araştırma şirketi, 2022‘nin birinci çeyreğinde fırlatılması planlanan DOGE-1 isimli bir ay vazifesi için DOGE‘yi kabul etmişti.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Elon Musk’ın Starlink paylaşımı DOGE’yi hareketlendirdi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.