Elon Musk süreksiz Twitter CEO’su olabilir

Elon Musk’ın 44 milyar dolar bedelle Twitter’ı satın almasının yankıları sürerken yeni periyotta toplumsal ağın işleyişinde nelerin değişeceği merak konusu. Öteki taraftan zirve idaresinin nasıl şekilleneceği de bilinmiyor. 

Elon Musk, Twitter CEO’su mu oluyor?

İdare şurasının kabul etmesi ile birlikte Twitter resmen Elon Musk’ın idaresine geçecek. Bununla birlikte düzenleyici kurumların onay vermesi yılın ikinci yarısını hatta yılın sonlarını bulacak. Bu devri mevcut CEO Parag Agrawal takip edecek.

Twitter satın alımından Binance şoku

1 gün evvel eklendi

Gerekli onayların alınması ile birlikte yeni bir idare belirlenmesi gerekiyor. Şirket kaynakları yeni CEO belirlenene kadar Elon Musk’ın koltuğu devralacağını bildiriyor. Elbette bu süreksiz CEO periyodu beklenenden uzun da sürebilir. 

Elon Musk’ın Twitter kullanımında daha fazla bileşeni fiyatlı hale getirmek istediği biliniyor. Bunu da muhtemelen şirketi büsbütün devraldıktan sonra gerçekleştirecektir. Bu geçiş devrinde Twitter platformunda değerli değişiklikler görebiliriz. Twitter payları yeni gelişmelerle 50$ sonuna kadar çıkmış durumda. 
 

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Elon Musk ne vakit Twitter CEO’su olacak?

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.