Elon Musk tweet’lerinizden para kazanmanızı sağlayabilir

Geçtiğimiz günlerde tam 44 milyar dolara Twitter‘ı satın aldığını duyuran Elon Musk, satın alım için bankalardan yüklü ölçüde kredi istedi. Bunun üzerine bankaların kendisine yönelttiği “Nasıl ödemeyi düşünüyorsunuz?” sorusuna cevap olarak bankalara Twitter ödemesini dizginleyeceğini ve tweet’lerden para kazanacağını söyledi.

Facebook, kullanıcı datalarının nereye gittiğini bilmiyor

2 gün evvel eklendi

İşte Elon Musk’ın Twitter kârını artırmak için sav ettiği fikirler

  1. Kârları artırmanın bir yolu maliyetleri azaltmaktır kanısıyla hareket eden Elon Musk, geçmişte Twitter‘ın idare şurası üyelerinin altı haneli maaşlarının artık gerekli olmayacağını ve bu da kurtarılan milyonları temsil edeceğini tweetlemişti.
  2. Yüksek profilli tweet’lerden para kazanmayı düşünen Elon Musk, üçüncü taraf medya sitelerinden, tweet’leri sayfalarına yerleştirmek yahut alıntı yapmak için bir fiyat talep edebilir.
  3. Elon Musk, Twitter kullanıcılarını artırmak için ünlüleri, Twitter’ı daha fazla kullanmaya teşvik etmeyi düşünüyor.
  4. Silinen bir tweet’te Elon Musk, Twitter’ın premium abonelik hizmeti Blue’da esaslı değişiklikler yapılmasını önerdi. Bu teklifte, maliyetin düşürülmesi, kullanıcıların kripto para ünitesinde ödeme yapabilmesi ve reklamların yasaklanması üzere ögeler yer almaktaydı.
  5. Silinen öteki bir tweet’te ise Elon Musk, Twitter’ın geliri için reklamlara olan bağımlılığı azaltmak istediğini öne sürmüştü.
  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Elon Musk tweet’lerinizden para kazanmanızı sağlayabilir

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.