Elon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık

Berkshire Hathaway’in lider yardımcısı ünlü milyarder Charlie Munger, kripto paralar hakkında sert yorumlarda bulundu. Bu yoruma Tesla CEO’su Elon Musk sessiz kalmadı. Elon Musk, Twitter üzerinden Charlie Munger’a yanıt verdi.

Ünlü milyarder Charlie Munger, yaptığı paylaşımda kripto paraları hastalığa benzeterek, yatırım yapmamış olmaktan gurur duyduğunu lisana getirmişti. Ayrıyeten kripto paraların yasaklanması gerektiğini de söylemişti. Munger tarafından yapılan kripto paralarla ilgili tartışmalı yorumlara Tesla CEO’su Elon Musk’tan cevap gecikmedi. Elon Musk şu halde cevap verdi:

“2009’da Munger ile bir öğlen yemeğindeydim ve o tüm masaya Tesla’nın nasıl başarısız olacağını anlattı. Beni son derece üzdü lakin ona tüm bu nedenlere katıldığımı fakat nihayetinde öleceğimizi ve denemeye paha olduğunu söyledim”

Elon Musk’ın Charlie Munger’a verdiği bu cevap, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da dahil olmak üzere kripto para yatırımcılarından çok sayıda yorum aldı.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Elon Musk, Charlie Munger’ın Tenkidine Sessiz Kalmadı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.