Elon Musk’tan Vitalik Buterin’e göndermeli Web3 paylaşımı

Yaptığı paylaşımlar ile isminden sıkça kelam ettiren Tesla CEO’su Elon Musk, bu kere Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’e gönderme yaptı. Elon Musk, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in giysi şekline dikkat çekerek, Web3 göndermeli bir paylaşım yaptı. Kelam konusu paylaşım üç modülden oluşuyor ve internetin evrimini tasvir ediyor:

OpenSea’nin başı 1 milyon dolarlık dava ile kaygıda

22 sa. evvel eklendi

Birinci kısmında yani Web1 kısmında Google’ın kurucu ortakları Larry Page ve Sergey Brin’in bir fotoğrafını görüyoruz. Web2 kısmında ise David Fincher’ın Oscar ödüllü sineması “Sosyal Ağ”da Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’i canlandıran aktör Jesse Eisenberg’in bir resmi var.

Son olarak Web3 kısmında, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin bulunuyor. Fotoğrafta, Buterin’in ETHenver’da giydiği komik ayı kostümü içindeki manzarası yer alıyor.

Sonuç olarak Musk, kripto para dünyasından eğlenceli paylaşımlar yapmaya ve yeni gelişmelere uzak kalmadığını göstermeye devam ediyor diyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Öbür Haberleri
  • Elon Musk’tan Web3 Tweeti

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.