Epic Games’te şu anda 500 milyondan fazla hesap bulunuyor

Her hafta verdiği fiyatsız oyunlar ile birlikte oyun dünyasında gündeme gelen Epic Games‘in yeni hesap sayısı açıklandı.

500 Milyondan Fazla Hesap

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere Epic Games’te şu anda 500 milyondan fazla hesap bulunuyor. Burada belirtilmesi gereken en değerli ayrıntı Fortnite ve Rocket League üzere oyunların kullanıcıları da bu sayının içerisinde yer alıyor. Zira başka PC dışındaki paltformlarda bu oyunları açtığınızda isimsiz bir Epic Games hesabınıza sahip oluyorsunuz. Lakin elbette bilgilerinizin bulunduğu bir hesap olmuyor.

Cyberpunk 2077’nin Xbox Series S versiyonundan oyn

15 sa. evvel eklendi

Bu oyunların da popülerliğini düşünürsek aslında 500 milyon hesabın büyük bir kısmı Fortnite ve Rocket League’den gelmiş üzere duruyor. Bu sayının kıymetli bir kısmını da GTA V’in fiyatsız verildiğinde farklı hesaplar açan DonanımHaber Forum üyeleri oluşturuyor diyebiliriz(!). Latifeyi bir kenara bırakırsak bu 500 milyon hesabın ne kadarı etkin bir biçimde kullanıyor sorusu en kıymetli mevzu diyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Epic Games’te şu anda 500.000’den fazla hesap bulunuyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.