Epson konut sineması için yeni 4K lazer projeksiyon aygıtını duyurdu

Bir periyot yalnızca toplantılarda yahut sunumlarda yaygın olarak kullanılan projeksiyon aygıtları artık konutlarımıza kadar girdi. Haliyle konutlarımızdaki kaliteli ekranlarla yarışa başladı. Bugün bir monitör yahut televizyon yerine tercih edilebiliyor.

Epson LS11000 4K PRO lazer projeksiyon aygıtı

Epson LS11000 4K PRO projeksiyon aygıtı firmanın bugne kadar geliştirdiği en düzgün konut sinema ve oyuncu aygıtı olma özelliğine sahip. 2500 lümen parlaklık ve 1200000:1 dinamik kontrast oranı sunuyor.

Redmi Max 100 TV tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

3 adet LCD yongası her sahnede daima olarak RGB renk gamının yüzde 100’ünü yansıtıyor. Bu sayede etkileyici parlaklık ve renk gamı elde ediliyor. Ayrıyeten gökkuşağı tesiri yahut parlaklık yanılgıları yaşanmıyor.

Epson’un Lazer Düzlem Işık Kaynağı teknolojisi çok düzlemli lazer diyotlar ile optimum ışık kaynağını oluşturuyor ve en güzel siyah kontrast ile renk doğruluğunu sağlıyor. Hassas Geçiş Cam Plaka teknolojisi 3840×2160 piksel çözünürlük ile 8.29 milyon piksellik manzaralar yansıtabiliyor. Gerçek vakitli sahne düzeltme teknolojisi ise sahneye nazaran görsel kalitesini otomatik olarak ayarlayabiliyor.

Tam 10-bit HDR renk dayanağının yanında 120Hz tazeleme suratı da olan projeksiyon aygıtı oyuncular için 4K 120fps oynatma ve 20ms gecikme mühletleri sunabiliyor. Epson LS11000 4K PRO lazer projeksiyon aygıtı için 3999$ fiyat etiketi belirlenmiş.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Projeksiyonlar Haberleri
  • Epson LS11000 4K PRO tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.