Fall Guys fiyatsız oluyor, Xbox’a da geliyor

Son devrin en beğenilen oyunlarından birisi olan Fall Guys yeni periyotta strateji değişikliğine gidiyor. Fiyatsız bir oynanış mekaniğine geçiş yapacak olan oyun ayrıyeten Xbox konsollarına da geliyor.

Fall Guys oyununda müjdeli haber

Epic Games’in geliştirici Mediatonic’i satın almasının akabinde nihayet beklenen atak geldi. Fall Guys fiyatsız bir oynanış mekaniğine geçiş yaparken 21 Haziran itibariyle de Epic Store üzerinden yayınlanacak.

Optimus Prime LEGO seti tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 gün evvel eklendi

Dönem sistemi değişecek olan oyun yeni dönemi Free For All ismiyle birinci dönem olarak başlatacak. Büyük bir arenada yeni etkinlikler ve lokasyonlar oyuncuları beklerken Show-Bucks ismindeki yeni oyun içi para ünitesi de kullanıma sunulacak. Ayrıyeten ilerleyiş sistemine de değerli bir güncelleme sunulacağı belirtiliyor.

Fall Guys yeni dönem ile birlikte Steam mağazasında yeni oyuncu kabul etmeyecek. Mevcut oyunculara ise farklı kozmetikler ve dönem biletinin olduğu Legacy Pack ikram edilecek. Böylelikle bir teselli ikramı olacak. Ayrıyeten tıpkı tarihte Xbox One ve Xbox Series X/S konsolları için de fiyatsız olarak indirmeye sunulacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Fall Guys bekleyenlere müjde

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.