Far Cry ve Assassin’s Creed ile tanınan oyun şirketi Ubisoft satılabilir

Far Cry, Assassin’s Creed ve daha birçok tanınan oyun serisi ile tanınan Ubisoft’un satın alınabileceğine dair birtakım söylentiler ortaya çıktı.

Ubisoft Satılabilir

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg’ten enteresan haberler geldi. Bloomberg’in haberine göre kimi özel sermaya şirketleri Ubisoft’u satın alabilir. Bilgilerin söylenti olduğunu söyleyelim lakin Bloomberg’in sağlam haber yapan bir yer olduğunu belirtelim. Söylenenlere göre Blackstone Inc. ve KKR & Co üzere şirketler Ubisoft’u satın alma planı yapıyor ve şu anda şirketi inceliyorlar.

Baldur’s Gate III’ün tam sürümü 2023’te çıkış yapacak

1 gün evvel eklendi

Kotaku’nun kaynakları ise Ubisoft’un bir müddettir bir satın alıma hazırlık yaptığını düşünüyor. Son vakitlerde Ubisoft’un kıdemli çalışanları şirketten ayrılıyor ve bu da söylentileri güçlendiriyor diyebiliriz. Bİlgilere nazaran şu anda bir görüşme yapılmış değil fakat bu yıl içerisinde gelişmeleri görebiliriz. Oyun dalındaki satın alımlar son devirde önemli oranda artmış durumda ve Sony – Microsoft üzere şirketlerin bu satın alımda istekli olup olmayacağı bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Ubisoft satılabilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.