Farklı dizaynıyla bilek dostu dikey fare, Logitech Lift tanıtıldı


Logitech, geçtiğimiz yıllarda tanıttığı MX Vertical isimlli dikey faresini tanıtmıştı. Bu dikey farenin ergonomik yapısı sayesinde bileğin masaya sürtünmesinin önüne geçilmiş ve kullanım rahatlığı en üst düzeylere çıkarılmıştı. Şimdilerde ise şirket, MX Vertical modeline nazaran daha uygun fiyatlı bir seçenek olacak Logitech Lift isimli yeni dikey faresini tanıttı.

SteelSeries Aerox 9 Wireless tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyat

5 gün evvel eklendi

İşte dikey fare Logitech Lift’in özellikleri:

3 farklı renk seçeneğiyle gelen dikey fare Logitec Lift, ergonomik tasarımı ve MX Vertical modeline nazaran daha uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanılabilirliği daha da geliştirmek için Logitech Lift, bir kişinin doğal kol ve bilek duruşunu daha yakından taklit edebilmesi amacıyla 57 derecelik dikey bir dizayna ile geliyor. Aynı zamanda kullanışlı bir başparmak takviyesiyle gelen dikey fare yumuşak kauçuk kaplama ile kaymaz bir tutuş sağlıyor.

1 tane AA pil ile kablosuz çalışacak olan dikey fare, farklı işletim sistemine sahip bilgisayarlarda bile birebir anda kullanabilmenizi sağlayacak Logitech Flow takviyesiyle birlikte geliyor. Ayrıca Logitech Lift’i tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için şirket sol el versiyonunu da geliştirdi. Fakat sol el versiyonu şimdilik sadece siyah renkte bulunmakta. 

Avrupa fiyatı 70 dolar olarak belirlenen Logitech Lift‘in şimdi Türkiye fiyatı belirlenmedi. Fakat MX Vertical modelinin tanıtıldığı vakit Avrupa’da 100 dolara satıldığı düşünülürse Logitech Lift’in MX Vertical’a nazaran daha uygun fiyatlı olacağı söylenebilir.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Değişik dizaynıyla bilek dostu dikey fare Logitech Lift tanıtıldı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.